Grey opanowuje ChatBota Multikina

Wystartowała specjalna akcja na walentynki.

Sieć kin Multikino z okazji premiery "Ciemniejszej strony Greya” przygotowała konkurs, który jest prowadzony przy użyciu ChatBota w fanpage'u Multikino Polska w Facebooku. Rozmowę na ChatBocie prowadzi Grey. Nagrodą główną w konkursie jest lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim.
9 lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo "Ciemniejszą stronę Greya”, a 10 lutego film wejdzie na ekrany kin.
Korzystanie z chatbota jest bezpłatne. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na fanpage Multikina w serwisie Facebook, wysłać wiadomość prywatną o treści "Hey Grey” i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu.
Nagrodą główną w konkursie jest przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino.
Konkurs na ChatBocie na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1 do 14 lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lutego br.
Za rozwój technologii ChatBota sieci Multikino stoi Chatflow - polski start-up tworzący chat commerce dla biznesu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.