Tok FM ogłasza nową ramówkę

W ramówce usłyszymy nowe programy, Grzegorz Sroczyński debiutuje w roli prowadzącego.

Tok FM, stacja Agory, poinformowało o zmianach w wiosennej ramówce. Słuchacze Radia Tok FM będą mogli posłuchać nowych programów w najbliższy weekend 11-12 lutego br. Wśród najnowszych propozycji stacji na soboty i niedziele znalazły się m.in. "Świat się chwieje” - audycja publicystyczna Grzegorza Sroczyńskiego w niedzielę o godz. 9:00 oraz nowy "Magazyn Radia Tok FM" w soboty i niedziele w godz. 11:00-16:00, którego gospodarzami będą Karolina Głowacka i Przemysław Iwańczyk.
Stałą częścią sobotniej audycji będą programy naukowe "Homo Science” Aleksandry i Piotra Stanisławskich, "Człowiek 2.0” Jana Stradowskiego, "Twój problem – moja sprawa” Anny Gmiterek-Zabłockiej oraz nowy program motoryzacyjny "W drogę” Krzysztofa Woźniaka. Stałe miejsce będą w niej również miały "Klasyki dla grzeszników", czyli przypomnienie najbardziej wartościowych dzieł kinowych, literackich i muzycznych.
W niedzielę o godz. 9:00 w roli prowadzącego audycję zadebiutuje Grzegorz Sroczyński, dziennikarz "Gazety Wyborczej", który w programie "Świat się chwieje” porozmawia ze swoimi gośćmi. O godz. 10:00 słuchacze będą mogli posłuchać audycji "Wybory w Toku” Dominiki Wielowieyskiej, a od 11:00 do 16:00 na "Magazyn Radia Tok FM" zaprosi Przemysław Iwańczyk. Stałym elementem niedzielnej edycji programu będą "Sztuka życia” Hanny Zielińskiej” oraz "Strefa szefa” Marzeny Mazur, a także zupełnie nowe pozycje - "Niedzielny obiad”, "Podróże małe i duże”, "Jak z dzieckiem” oraz "Rusz się, na zdrowie”.
Program Ewy Podolskiej "U Toktora” będzie nadawany w soboty i niedziele o godz. 16:00. W sobotę po południu stacja zaproponuje swoim słuchaczom audycję poświęconą książkom - "Poczytalni”, a następnie program "Do zobaczenia” Patrycji Wanat i "Weekend Radia Tok FM", który poprowadzi Ewa Podolska.
Dodatkowo, dotychczasowa niedzielna "Godzina Filozofów” Tomasza Staniszewskiego będzie teraz stałym elementem jego audycji "Wieczór Radia Tok FM” w każdy wtorek. Czwartkowy "Wieczór” poprowadzi Paweł Sulik.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.