Gwarancja sukcesu spotkania w Novotel Warszawa Centrum

Novotel Warszawa Centrum ze względu na idealną lokalizację i długą historię, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie.

Choć dopiero od 2002 r. funkcjonuje pod marką Novotel, jest postrzegany jako obiekt, w którym tradycja została w wyjątkowo przemyślany sposób połączona z nowoczesnością. Hotel dysponując 742 pokojami i powierzchnią konferencyjną liczącą 1200 m2, uchodzi za jeden z największych w sieci Accor Hotels w Europie. Każdy, kto planuje spotkanie, szkolenie bądź konferencję, może oczekiwać opieki profesjonalistów, spersonalizowanego serwisu i zaplecza technicznego na najwyższym poziomie.

Globalne standardy obowiązujące w hotelach Novotel od lat z sukcesem wdrażane są również w Polsce. Flagową ofertę Meeting at Novotel cechuje dopasowanie do potrzeb Klienta, dynamizm (stale wprowadzane są rozwiązania zarówno w zakresie nowych technologii, jak i modernizacji produktu) i konkurencyjność. Wyszkolony zespół ekspertów jest gotów sprostać najbardziej nietypowym wyzwaniom stawianym przez klientów, a rutyna i działanie według utartych schematów nie wchodzą tu w grę. – Dobrą ofertę hotelarską dla branży MICE można zdefiniować w następujący sposób: wyjście naprzeciw potrzebom klienta, ale także sugerowanie dobrych praktyk i rozwiązań, elastyczny zespół specjalistów, nowoczesne przestrzenie konferencyjne oraz zapewnienie doznań kulinarnych. Nacisk na pierwszy i ostatni punkt to niemal gwarancja zadowolenia organizatora i szansa na jego powrót. Dzisiaj nie możemy oferować sztywnych rozwiązań jeśli chcemy osiągnąć sukces na rynku. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dostosowujemy się do ich wymagań i proponujemy rozwiązania szyte na miarę – mówi Vincent Dujardin, Dyrektor Generalny Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Novotel Warszawa Centrum, czyli udane konferencje w sercu Warszawy

Hotel obecnie prezentuje całkowicie odnowioną, w pełni multimedialnie wyposażoną przestrzeń konferencyjną o powierzchni 1200 m2. Do dyspozycji organizatorów spotkań jest 9 sal, w których jednocześnie mogą odbywać się konferencje dla 600 osób. Dodatkowo Novotel Warszawa Centrum posiada 7 dedykowanych gabinetów do organizacji spotkań biznesowych
i prywatnych w małym gronie. Taki sam charakter ma tzw. Micro Room. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego zaplecze noclegowe z pulą 742 klimatyzowanych pokoi oraz parkingiem na ok. 600 samochodów. Te liczby jasno obrazują, że w hotelu Novotel Warszawa Centrum można organizować wydarzenia o naprawdę zróżnicowanej skali i charakterze.

W 2016 roku odbyło się tutaj 556 spotkań. Zapotrzebowanie na powierzchnie konferencyjne w stosunku do poprzedniego roku wzrosło aż o 7%. Jednym z największych atutów obiektu jest lokalizacja w samym centrum Warszawy, blisko dworca PKP, centrów biznesowych, kulturalnych i turystycznych.

Niezależnie od konfiguracji powierzchni konferencyjnych, klienci zawsze mogą liczyć na dostęp do szerokopasmowego internetu, ekranów i projektorów oraz centralnego panelu sterowania funkcjami sal.

O przebieg całego spotkania zadba opiekun, dedykowany każdemu wydarzeniu. To jeden z kluczowych punktów oferty Meeting at Novotel - docenią go najbardziej wymagający organizatorzy wydarzeń w Novotel Warszawa Centrum.

Czas na przerwę

Wraz z nową odsłoną przestrzeni konferencyjnych oraz udoskonaloną koncepcją organizacji spotkań, również charakter przerw kawowych w Novotel Warszawa Centrum uległ zmianie. Energia, świeżość, moc, witalność i styl życia, to hasła, pod którymi kryje się prawdziwy festiwal smaków. Charakter tych finezyjnych przekąsek określony jest już w ich nazwach: Regionalna, Energetyzująca, Oczyszczająca, Owocowa i Bio.

Poprzeczka zawieszona wysoko

W ramach oferty Meeting at Novotel organizatorzy mogą być pewni sukcesu spotkania już na etapie złożenia zapytania. Dodatkowo ich przywiązanie do sieci jest nagradzane w ramach programu lojalnościowego LeClub AccorHotels Meeting Planner.


Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.