Trzy nowości w wiosennej ramówce Polsatu

Na antenę wraca show "Idol" i serial "Daleko od noszy".

W wiosennej ramówce Polsatu pojawią się trzy nowości: serial "Niania w wielkim mieście", show "The brain. Genialny umysł" oraz paradokument "Ameryka marzeń". Na antenie pojawi się też – po kilkuletniej przerwie – talent show "Idol". Przygotowywane są też nowe odcinki sitcomu "Daleko od noszy – Reanimacja".

Wiosną z anteny nie znikną  programy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Kabaret na żywo", "Nasz nowy dom" czy serial "Przyjaciółki".

"The brain. Genialny umysł" to program ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są dorośli i dzieci, których zdolności umysłowe wykraczają poza standardy. Premierowy odcinek zaplanowano na wtorek, 7 marca, na godz. 20:00. Z kolei "Niania w wielkim mieście" to nowa propozycja serialowa z Magdaleną Lamparską,  Kamillą Baar-Kochańską i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych. Premiera: wtorek, 7 marca, godz. 21:30. "Ameryka marzeń" to paradokument, który powstał w USA. W każdym z 13 odcinków tego serialu zobaczymy życie Polaków na emigracji. Premiera – sobota, 4 marca, godz. 16:45.

Wiosną widzowie Polsatu zobaczą też kontynuacje seriali: "Pierwsza miłość" i "Świat według Kiepskich", oraz produkcji paradokumentalnych: "Trudne sprawy","Dlaczego ja?", "Zdrady", "Gliniarze" i "Na ratunek 112".

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.