Meble IKEA wystąpiły w teledysku zespołu Kroki

Niestandardowa współpraca z artystami promuje nową kolekcję IKEA PS 2017.

IKEA w ramach promocji nowej kolekcji rozwiązań do wnętrz rozpoczęła współpracę z artystami. Premiera teledysku "PS Freedom” zespołu Kroki wykorzystuje nowe kolekcje marketera ze Szwecji. Za reżyserię teledysku odpowiada Bart Pogoda.
Kroki to trzyosobowy skład, który w październiku 2016 zadebiutował na rynku "Stairs” oraz singlem "Eyes”, promującym to wydawnictwo. Formację tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. Kolekcja PS 2017 jest dziełem 17 artystów z całego świata. Grupa reprezentuje w swojej twórczości wartości, którym ma hołdować najnowsza kolekcja - wolność i niezależność.
Utwór "PS Freedom” opowiada o wolności rozumianej jako życie po swojemu. Jego premiera miała miejsce 26 stycznia 2017 r. podczas eventu najnowszej kolekcji IKEA PS 2017 w warszawskim klubie Niebo.
Za koncept kreatywny dokumentu odpowiada agencja Kalicińscy.com, a produkcją zajęła się Fog Content Agency. Za całość działań PR odpowiada agencja Garden of Words, komunikację digitalową realizuje agencja Kalicińscy.com, a współpracą z influencerami kieruje agencja Hash.fm.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.