Mate 9 Pro - zaprojektowany dla biznesu

Nowoczesny biznes jest coraz bardziej mobilny. Codzienne zawodowe wyzwania realizujemy nie tylko przy biurku, ale też w podróży. Kalendarz często jest wypełniony spotkaniami, a niekiedy przedsiębiorstwem zarządza się z...kawiarni czy mieszkania.

Aby efektywnie pracować w takim trybie, niezbędne jest odpowiednie narzędzie. Smartfon, który mamy przy sobie często spełnia rolę całego biura. Takie urządzenie musi dawać gwarancję szybkości, niezawodności, komfortu, a także wyróżniać się eleganckim designem. Huawei Mate 9 Pro sprosta tym oczekiwaniom, ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla świata bizesu

Bezkompromisowa prędkość i wydajność

Współczesny smartfon służy nie tylko komunikacji, ale ma pełnić także funkcję niezawodnego centrum dowodzenia. Powinien obsługiwać zaawansowane aplikacje biurowe, multimedia, a także gwarantować przechowywanie danych i możliwość intuicyjnej edycji plików. W świecie biznesu liczy się także prędkość działania. Mate 9 Pro wyposażony jest w ośmiordzeniowy, najszybszy na rynku procesor Kirin 960. Daje to gwarancję błyskawicznej pracy i wydajności smartfona, nie tylko zaraz po jego zakupie, ale też wiele miesięcy później.

Smartfon do zadań specjalnych

Huawei Mate 9 Pro jest zawsze gotowy do pracy. Dzięki nowatorskiemu algorytmowi samouczącego się systemu, zastosowanego w inteligentnej nakładce EMUI 5.0, smartfon przewiduje zachowania użytkownika i przygotuje zasoby z wyprzedzeniem. Jak to się dzieje? Telefon zapamiętuje, jakie funkcje były wykorzystywane w przeszłości, z jaką częstotliwością i w jakiej kolejności. Powtarzające się czynności, na przykład poranne sprawdzanie maila, zostaje zaklasyfikowane jako rytuał. Dzięki temu Huawei Mate 9 Pro, jeszcze przed uruchomieniem konkretnej aplikacji przez użytkownika, przygotowuje ją do działania w pamięci podręcznej, co redukuje czas jej uruchomienia do minimum.

W ciągłej gotowości

Nie masz czasu na naładowanie smartfona? Dzięki autorskiej technologii Huawei SuperCharge, zaledwie 20 minut wystarczy, aby Mate 9 Pro działał przez cały dzień pracy. Smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 4000mAh. Dzięki inteligentnej metodzie zarządzania energią, może wytrzymać do dwóch dni zwykłego użytkowania. Bateria jest zabezpieczona ośmiowarstwową ochroną termiczną, która zapobiega przegrzaniu telefonu i przeładowaniu ogniw.

Elegancja na spotkaniach biznesowych

Huawei Mate 9 Pro przyciąga spojrzenia swoim wyjątkowym designem. Duży, efektowny ekran o zaokrąglonych krawędziach, metalowa obudowa ze szczotkowanego aluminium, szlifowane krawędzie zapewniają elegancki design urządzenia.

Wspaniały wygląd zapewnia także aparat z dwoma obiektywami, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica.

Odrobina luksusu

Dla prawdziwych koneserów powstała limitowana edycja Huawei 9 Porsche Design. To ekskluzywna wersja smartfona, łącząca w sobie innowacyjność technologii Huawei i wyjątkowe wzornictwo Porsche. Jest to wysublimowana propozycja dla osób, które lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

 

www.huaweipolska.pl

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.