"Magnolia" w nowej odsłonie na wiosnę

Magazyn Agory ukazuje się dziś w odmienionej formie.

Kwietniowy numer miesięcznika "Magnolia” (Agora SA), który ukazuje się dziś, pojawi się w odmienionej formie. Jak zapewnia biuro prasowe, numer jest obszerniejszy – pojawią się w nim nowe rubryki, tematy i praktyczne porady. Nad zmianami w tytule czuwała nowa redaktor naczelna Ewa Czaczkowska. Jest związana z Agorą od 2011 r. - najpierw przez dwa lata była sekretarzem redakcji "Poradnika Domowego", a od 2013 r. piastowała to samo stanowisko w "Magnolii". Wcześniej była m.in. zastępcą redaktor naczelnej "Weranda Country", kierowała również tytułami "Pani Domu", "She" i "Świat Kobiety". Na okładce zmienił się sposób prezentacji logotypu i najważniejszych tematów numeru. Pismo zyskało nowy layout, szatę graficzną i nowy krój czcionki.
Kwietniowy numer miesięcznika wprowadza wyraźny podział na dwie części – "Inspiracje” i "Porady”. 
W wydaniu pojawią się nowe rubryki: "Czas na...” - kalendarium, w którym czytelnicy znajdą szczegółowe informacje na temat bieżących prac w ogrodzie, "Ogród bez chemii”, w której redakcja promuje ekologiczne metody uprawy roślin, oraz dział "Na zdrowie”, gdzie czytelnicy znajdą zagadnienia dotyczące wpływu roślin na zdrowie i samopoczucie. W prezencie dla czytelników redakcja przygotowała dodatki do kolekcjonowania - "Kolekcja roślin”, która poszerzy wiedzę na temat najpopularniejszych gatunków roślin ogrodniczych, oraz "Vademecum ogrodnika”, które doradzi, jak pielęgnować daną roślinę przez cały rok.
Kwietniowy numer ukazuje się w objętości 84 stron i w cenie 4,99 zł. Będzie wsparty promocją w internecie (serwisy Gazeta.pl), radiu (Radio Pogoda, Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Radio Tok FM), prasie (czasopisma Agory), telewizji (TVS, Romance TV) oraz kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.