OMD Kobiety Kobietom: "Chodzi o to jak" spotkanie z Anną Jakubowski

9 marca kobiety ze świata marketingu po raz kolejny spotkały się podczas wykładów motywacyjnych z serii OMD Kobiety Kobietom. Podczas szóstej edycji cyklu ponad 200 pań spotkało się z ekspertem przywództwa i zarządzania strategicznego - Anną Jakubowski.

Poprowadziła ona wykład „Chodzi o to jak”: „To co robisz jest bardzo ważne, ale JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze. Tylko od Ciebie zależy Twoja marka i to co po sobie zostawisz w organizacji. Jakość Twoich działań buduje kulturę organizacji oraz wpływa na środowisko którego jesteś częścią”.

Anna Jakubowski – Menedżer z międzynarodowym i wieloletnim doświadczeniem. Ekspert przywództwa i strategicznego zarządzania. Przewodnicząca JURY EFFIE 2016. Międzynarodowy Keynote Speaker. Absolwentka Wilfrid Laurier University, Waterloo, Ontario, Canada. Zasiada w radzie nadzorczej Banku Millennium,  zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska, radzie dyrektorów American Chamber of Commerce.

Jest zaangażowana w projekty edukacyjne takie jak Social Wolves i Global Shapers. Przez ostanie lata pracowała na stanowisku Prezesa Coca-Cola Poland Services w Polsce i krajach bałtyckich. Wcześniej piastowała wysokie stanowiska menedżerskie w Procter & Gamble, Coca-Cola Hellenic Bottling Company. Mentorka w Global Shapers – Mentor4Starters program.

Przez wiele lat przewodziła międzynarodowym organizacjom wspierającym rozwój kobiet:

•          Executive Board Member – Organization of Women in International Trade (OWIT)

•          President – Geneva Women in International Trade

•          Board od Advisors – Women’s International Networking (WIN) Leadership Forum

Za działalność dla rozwoju kobiet otrzymała nagrody: W 2011 “World of Difference 100 Award” – odThe International Alliance for Women, oraz w 2016 “Charismatic Woman – Business and Social Enterprise Award” od Why Story Polska.

OMD Kobiety Kobietom:                                                                                                            

Cykl wykładów skierowanych do kobiet ze świata marketingu. Inicjatywa powstała w marcu 2015 przy okazji obchodów Dnia Kobiet. Sukces pierwszej edycji spotkania zapoczątkował kolejne wykłady w następnych miesiącach. Poprzednie pięć wykładów, poprowadzili: Krzysztof Manthey „Jak kobiety funkcjonują w biznesie?”, Agnieszka Biegańska „Work-Life Balance”, Katarzyna Miller „Motywacja”, Joanna Malinowska-Parzydło opowiadała o „Personal Branding”, natomiast Monika Zamachowska poprowadziła wykład o „Asertywności”.  omd.pl/kobiety-kobietom/        

OMD na Facebooku

Na zdjęciu: Anna Jakubowski i Paula Kaliszewicz, PR & Marketing Manager OMD

Na zdjęciu: Anna Podskarbi, Dyrektor zarządzająca oddziału OMD – Optimum Media

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.