Wielka urodzinowa loteria Leroy Merlin startuje 15 marca

Do wygrania mieszkanie, samochody i ponad 100.000 cennych nagród. W marcu 2017 Leroy Merlin obchodzi 21 rocznicę otwarcia swojego pierwszego sklepu w Polsce.

Przez ten czas pomogliśmy milionom Polaków zbudować, wyposażyć i urządzić domy i mieszkania. Z ogromną satysfakcją możemy powiedzieć, że w każdym polskim domu znajdzie się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin. Tylko w ubiegłym roku odwiedziło nas ok. 60 mln klientów, a przez 21 lat kilkaset mln. Nasz sukces jest sukcesem klientów, którzy nas zaakceptowali, pracowników, którzy dokładają starań, aby sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagającego rynku oraz firm, które dostarczają nam dobrej jakości produkty. WIELKA URODZINOWA LOTERIA Leroy Merlin jest formą podziękowania wszystkim Polakom. To my w podziękowaniu za te wspólne lata rozdajemy prezenty naszym klientom i pracownikom.- mówi Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

Z okazji urodzin już w dniu 15 marca w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce startuje WIELKA URODZINOWA LOTERIA. Klienci sklepów mogą wygrać:

  • Mieszkanie o wartości 270 000 zł
  • 5 samochodów Opel Meriva
  • 100 podwójnych biletów na mecz polskiej reprezentacji w piłkę nożną
  • 13 000 bonów na zakupy w Leroy Merlin.
  • Ponad 90 000 produktów z asortymentu Leroy Merlin

W sumie do wygrania jest ponad 100 000 nagród o wartości przekraczającej 2 mln zł. Jedynym warunkiem udziału w loterii jest dokonanie zakupu w sklepie Leroy Merlin o wartości minimum 50 zł. Szczegóły i regulamin dotyczące WIELKIEJ URODZINOWEJ LOTERII znajdują się na stronie www.leroymerlin.pl  oraz w każdym sklepie Leroy Merlin.

WIELKIEJ URODZINOWEJ LOTERII towarzyszą oferty specjalne, promocje produktów i wiele innych atrakcji. Loteria potrwa do 23 kwietnia 2017.

Leroy Merlin od 21 lat w Polsce

„Mamy ambitne plany związane z rozwojem firmy. Do 2025 roku zamierzamy zainwestować w rozwój sieci sklepów oraz systemów informatycznych aż 2 mld złotych, a nasza najnowsza inicjatywa – platforma cyfrowa „Mobility” jest istotnym krokiem w kierunku przedsiębiorstwa omnikanałowego. Pragniemy jeszcze lepiej służyć naszym, coraz bardziej wymagającym, klientom, wychodzić naprzeciw wyzwaniom współczesnego handlu.” – kontynuuje Krzysztof Kordulewski – „Moja satysfakcja z rozwoju Leroy Merlin jest tym większa, że 1996 roku uczestniczyłem w otwarciu pierwszego sklepu w Piasecznie koło Warszawy. Dziś posiadamy 56 sklepów, zatrudniamy 9 500 pracowników, działamy społecznie w ramach Fundacji Leroy Merlin Polska. Wspólnie z pracownikami wyremontowaliśmy i urządziliśmy ponad 250 szkół, przedszkoli i wiele innych instytucji potrzebujących pomocy. Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem lokalnych społeczności.”  - dodaje Krzysztof Kordulewski.

Obecnie w Polsce znajduje się 56 sklepów w 36 miastach. Leroy Merlin współpracuje z ok. 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 30 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

 

Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach:

  • Budowa: materiały budowlane i wykończeniowe
  • Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność
  • Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz
  • Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne
  • Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzie itp.

Leroy Merlin na Facebooku


Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.