"Wataha" powróci na antenę HBO jesienią

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu HBO "Wataha" Premiera jesienią w HBO i HBO GO.

Zakończyła się już realizacja zdjęć do drugiego sezonu serialu "Wataha". W ekipie pojawiły się nowe twarze, takie jak: Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki, Weronika Humaj i ukraińska aktorka Anna Donchenko.

Akcja serialu rozpocznie się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu.

Reżyserami drugiego sezonu są Kasia Adamik, znana z takich produkcji, jak : "Boisko bezdomnych", "Wataha I", oraz Jan P. Matuszyński znany z produkcji "Deep love" i "Ostatnia rodzina". Autorem zdjęć jest ponownie Tomasz Augustynek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentami ze strony ATM Grupa są Artur Kowalewski i Andrzej Muszyński.

Premiera drugiego sezonu "Watahy" odbędzie się jesienią tego roku w HBO i HBO GO. Zdjęcia trwały od 9 października ubiegłego roku do końca lutego. Drugi sezon serialu HBO "Wataha" składa się z sześciu odcinków.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.