Specjalny koncert Stinga z okazji 55-lecia Trójki

28 marca w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpi Sting ze swoim zespołem. Słuchacze mogą zdobyć zaproszenia na ten koncert w poniedziałek 27 marca, na antenie Trójki.

Planując muzyczne, rocznicowe atrakcje postawiliśmy na głośne nazwiska i zespoły – z kraju i zagranicy. Ale chyba najważniejszym czynnikiem przy zapraszaniu wykonawców, którzy swoimi koncertami mogliby uświetnić urodziny Trójki, był ich emocjonalny związek z naszą rozgłośnią. Stąd obecność wśród wykonawców naszych dziennikarzy, a więc Moniki Brodki, Gaby Kulki i rodziny Waglewskich. A także rodzimych i zagranicznych artystów, którzy grali w Trójce ważne koncerty, a ich piosenki podbijały „Listę Przebojów Programu 3” – mówi Piotr Metz. Kierownik redakcji muzycznej Trójki szczególnie dumny jest z zaproszenia na Myśliwiecką Amy MacDonald (jej zarejestrowany 22 marca występ wyemitowany zostanie 3 kwietnia), a przede wszystkim Stinga.

Temat koncertu Stinga w Trójce pojawił się po raz pierwszy, kiedy dziennikarz spotkał się z muzykiem jesienią ub.r. w Londynie i przeprowadził wywiad na temat jego najnowszego albumu „57th & 9th”. Właśnie z koncertowym programem z tej płyty Sting przyjeżdża do Polski, by 27 marca zagrać na warszawskim „Torwarze”. Dzień później artysta da kameralny występ, ale z całym zespołem, w  Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Transmisja urodzinowego koncertu Stinga w Trójce we wtorek 28 marca od godz. 12.05.

Szczegółowy plan urodzin w Trójce:

28 marca (wtorek), godz. 12.05 – Sting

31 marca (piątek), godz. 22.05 – Monika Brodka

1 kwietnia (sobota), godz. 20.00 – Edyta Bartosiewicz (w ramach uroczystej gali 55-lecia Programu 3)

1 kwietnia (sobota), godz. 22.00 – Gaba Kulka (retransmisja)

2 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 – Kroke

3 kwietnia (poniedziałek), godz. 19.00 – Amy MacDonald (retransmisja)

4 kwietnia (wtorek), godz. 19.00 – Wojciech Waglewski/Fisz/Emade

5 kwietnia (środa), godz. 18.00 – gala finałowa plebiscytu Srebrne Usta 2016

6 kwietnia (czwartek), godz. 19.00 – Artur Andrus i goście

7 kwietnia (piątek), godz. 18.00 – Grażyna Łobaszewska

9 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 – T.Love

17 kwietnia (poniedziałek), godz. 19.00 – projekt Dylan.pl (retransmisja)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.