"Businessman Today" dwumiesięcznikiem

Dodatkowo, trzy razy w roku, będzie wydawany nowy, anglojęzyczny magazyn "Businessman Today Extra", dystrybuowany na lotniskach.

Pismo "Businessman Today" zmienia częstotliwość wydawania - teraz będzie dwumiesięcznikiem. Wcześniej był miesięcznikiem. Oprócz wersji papierowej gazeta będzie dostępna również w wersji mobilnej dla użytkowników systemów Android i iOS. Dodatkowo, trzy razy w roku, będzie wydawany nowy, anglojęzyczny magazyn "Businessman Today Extra", który będzie dystrybuowany wyłącznie na lotniskach.

"Businessman Today" jest wydawane na polskim rynku od 2015 roku. Jest to niezależny magazyn biznesowy dedykowany zarówno przedsiębiorcom, menadżerom, jak również pasjonatom śledzącym najnowsze trendy i nowości z pogranicza biznesu i lifestyle’u.

Obecnym wydawcą jest Businessman Today Sp. z o.o. Wcześniej pismo wydawane było przez Business & Life Publishing

"Businessman Today" został stworzony przede wszystkim dla kierowników, menadżerów, właścicieli firm, ale oprócz działów stricte biznesowych, jak finanse, zarządzanie czy reklama i marketing, w magazynie jest również część lifestyle’owa, w której znajdują się materiały poświecone turystyce i podróżom, diecie oraz pomysły na spędzanie wolnego czasu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.