Leroy Merlin prezentuje "Śródziemnomorskie rośliny w ogrodzie i w domu"

29 marca w budynku Akademii Sztuk Pięknych odbyła się konferencja, na której sieć sklepów przedstawiła swoją kolekcję roślin na sezon wiosna-lato 2017.

W czasie spotkania wystąpili eksperci. Dr Bartłomiej Walczak z Collegium Civitas opowiedział dlaczego tak bardzo lubimy podróżować i dlaczego przywozimy pamiątki z wakacji. Natomiast Dr inż. Małgorzata Mirgos z SGGW doradziła w jaki sposób pielęgnować rośliny śródziemnomorskie oraz scharakteryzowała rodzaje ogrodów śródziemnomorskich: francuski, włoski, hiszpański i grecki.

Sklepy Leroy Merlin oferują kolekcje sadzonek ziół i warzyw, bylin, traw, pnączy, krzewów i drzew przeznaczonych do uprawy w ogrodach i domach. Nowa kolekcja będzie dostępna w całej Polsce od połowy kwietnia. Nową ofertę uzupełniają również meble ogrodowe.

www.leroymerlin.pl

 

Fot. Justyna Majewska, BindUpPhoto

Scenografia: Kinga Mostowik

Na zdjęciu: Joanna Próchnicka Senior Manager ds. Komunikacji Zewnętrznej Leroy Merlin Polska, prof. Jerzy Bogusławski ASP

Na zdjęciu: Joanna Łozińska, Public Relations ds. Produktu Leroy Merlin Polska

Na zdjęciu: Dr Bartłomiej Walczak, Collegium Civitas

Na zdjęciu: Dr inż. Małgorzata Mirgos, SGGW

Na zdjęciu: Dariusz Brzóska, Szef Produktu Działu Ogród Leroy Merlin Polska

Na zdjęciu: Jacek Huryń, Szef Produktu Leroy Merlin Polska


 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.