Blue 449 pracuje dla Be Organic [wideo]

Dom mediowy realizuje pierwszą kampanię reklamową w historii marki.

Agencja mediowa Blue 449 (Publicis Media) rozpoczęła współpracę z Be Organic. To polska marka kosmetyków organicznych, których bazą są certyfikowane, starannie dobrane składniki: wyciągi z roślin, lecznicze zioła i oleje.

W ramach współpracy Blue 449 realizuje pierwszą w historii marki Be Organic kampanię telewizyjną. Spoty z udziałem Katarzyny Bujakiewicz, ambasadorki Be Organic, emitowane są m.in. w TVN i stacjach tematycznych kierowanych do kobiet. Kampanii telewizyjnej towarzyszą działania w internecie, gdzie promowane są trzy flagowe produkty Be Organic: krem do twarzy, masło i peeling do ciała.

Za strategię mediową i kompleksową realizację kampanii w telewizji i internecie (m.in. display i VoD w modelu programmatic, paid social) odpowiada Blue 449. Spot i kreacje internetowe przygotowała agencja Tururu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.