Kampania Orange z Marcinem Dorocińskim

10 kwietnia w telewizji, kinach i internecie pojawiła się nowa odsłona kampanii Orange LOVE. Tym razem możemy zobaczyć w niej Marcina Dorocińskiego.

Aktor, znany m.in. z roli w serialu Pakt, promuje pakiet Orange LOVE z telewizją w jakości 4K i trzymiesięcznym darmowym dostępem do kanałów HBO i HBO GO. Do pakietu można dokupić telewizor Samsung 55” UHD 4K za 29 zł na start. Pakt to flagowy i najczęściej oglądany serial HBO. Udział Marcina Dorocińskiego w kampanii pozwala dotrzeć do wielbicieli tego serialu i zaproponować im wysoką jakość telewizji.

Za kreację spotu odpowiada agencja Publicis. Jego produkcją zajął się dom produkcyjny Banana, a postprodukcją Platige Image. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative (grupa IPG Mediabrands). Reżyserem spotów jest Michał Sabliński, który na swoim koncie ma ponad 300 filmów reklamowych.

Marcin Dorociński to aktor teatralny i filmowy. Najgłośniejsze filmy z jego udziałem to Pitbull, Róża, Jesteś Bogiem czy Drogówka. Wystąpił również w wielu serialach, takich jak Pakt, Pitbull, Kryminalni, a ostatnio Cape Tow.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.