Audytorium 17 aktywizuje działania

Jednocześnie zmienia identyfikację wizualną i uruchamia nową stronę internetową.

Grupa Radiowa Audytorium 17 zmienia swój wizerunek. Nowe logo, nowa strona internetowa, nowy wizerunek oraz bardziej bezpośrednie podejście do sprzedaży produktów reklamowych ma sprawić, że w pełni zostanie wykorzystany potencjał 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia.

Nowa strona Audytorium 17 ma charakter informacyjny. W zakładce „Medium silne regionami” znajdować się będą wiadomości z Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia. W zakładce „Słuchalność” publikowane będą najnowsze badania radiowe. Strona będzie również interaktywna, za pośrednictwem witryny Audytorium17.pl słuchać będzie można na żywo Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia oraz wchodzić na strony internetowe stacji. Wraz z premierą strony Audytorium 17 przedstawi także swoje nowe logo, które podkreślać ma ogólnopolski charakter Grupy Radiowej. - Audytorium 17 ma bardzo duży, niewykorzystany potencjał reklamowy. Może nas słuchać ponad 36 milionów Polaków. Nie ma drugiej takiej sieci radiowej. Chcemy przekonać wszystkich, którzy wierzą w siłę reklamy radiowej, że powinni zauważyć Rozgłośnie Regionalne Polskiego Radia zrzeszone w A17 – podkreśla Paweł Paluch, prezes zarządu Audytorium 17.

Zmiany wizerunku są konsekwencją decyzji zarządu Grupy Radiowej Audytorium 17, która chce przełożyć zasięg i stale poprawiające się wyniki słuchalności Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia na wyniki sprzedaży reklam. - Do tej pory Audytorium 17 było ukryte, niewidoczne. Znajomość marki A17, nawet w branży reklamowej była niewielka. To się musi zmienić, tak jak musi się zmienić obniżanie wartości rynkowej mediów publicznych. Grupa Mediów Publicznych to największa grupa medialna w Polsce i czas aby rynek reklamy to dostrzegł - mówi Paweł Paluch.

Grupa Radiowa chce bardziej bezpośrednio sprzedawać swoje produkty reklamowe. Audytorium 17 rozwijać będzie marketing sprzedaży, który sprawić ma, że oferta reklamowa grupy docierać będzie do domów mediowych, brokerów czy klientów bezpośrednich zainteresowanych promocją na falach Rozgłośni Regionalnych.

Audytorium 17 to grupa radiowa składająca się z 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, sześciu stacji miejskich i trzech stacji nadających cyfrowo w technologii DAB +. Stacje Audytorium 17 pokrywają zasięgiem sto procent terytorium Polski.

Audytorium 17 oferuje klientom zakup i realizację kampanii w 17 Rozgłośniach Regionalnych Polskiego Radia oraz sześciu stacjach miejskich. Każdy klient może za pośrednictwem Audytorium 17 kupić kampanię zarówno w wybranych stacjach jak i w pakietach ogólnopolskich. W ramach tych usług Audytorium 17 oferuje także produkcję i kreację spotów reklamowych i innych materiałów dźwiękowych. W ofercie Audytorium17 jest także przygotowanie i realizacja niestandardowych akcji marketingowo-reklamowych: audycji, konkursów czy sponsoringu.

Piotr Machul 244 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.