Burgery od Max Premium we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku

Najstarsza szwedzka sieć restauracji szybkiej obsługi Max Premium Burgers wchodzi na polski rynek. Pierwszy lokal ze skandynawskimi burgerami zostanie otwarty pierwszego września we Wrocławiu.

W tym roku sieć uruchomi łącznie trzy restauracje oraz zapowiada dalszą ekspansję w kolejnych latach.

- Przez ostatnie kilka lat bacznie obserwowaliśmy polski rynek, dokładnie analizując sytuację i oceniając możliwości - mówi Richard Bergfors, prezes Max Premium Burgers. - Podjęliśmy decyzję o otwarciu w Polsce naszych pierwszych restauracji, ponieważ mamy pewność, że jest to rynek, na którym wciąż widać ogromny potencjał rozwoju dla sieci takich jak nasza. Polacy coraz częściej stołują się poza domem, a zapotrzebowanie na dobre jedzenie podawane szybko cały czas rośnie. Tutejsi konsumenci kochają też burgery - podkreśla Richard Bergfors, prezes Max Premium Burgers (na zdjęciu).

Pierwsza restauracja Max Premium Burgers zostanie otwarta pierwszego września we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Lokal będzie mieścił się na parterze, tuż przy wejściu głównym do galerii, a jego powierzchnia wyniesie 370 m kw.. Wystrój wrocławskiej restauracji wykonany zostanie według projektu, będącego klasycznym przykładem skandynawskiego designu, gdzie minimalizm i funkcjonalność łączą się z pięknem i nowoczesnością. Klienci będą mogli zamawiać posiłki zarówno przy ladzie, jak i poprzez interaktywne samoobsługowe kasy. Zainstalowane przy stolikach gniazdka prądu umożliwią w trakcie posiłku naładowanie telefonu lub laptopa. 

Kolejne otwarcia lokali Max Premium Burgers w Polsce zaplanowane zostały jeszcze na 2017 r. Szwedzkie restauracje pojawią się w Warszawie i Gdańsku.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.