Dereszowska i Perchuć w miniserialu reklamowym marki Whiskas

Mars Polska zasponsorował produkcję 8-odcinkowego serialu w Polsacie.

Firma Mars Polska (d. Masterfoods), producent m.in. karmy dla kotów pod marką Whiskas, po raz pierwszy zdecydowała się na sponsorowanie dla niej miniserialu reklamowego w TV Polsat. W 8-odcinkowej serii pt. "Koty i zaloty" wystąpią m.in. Anna Dereszowska, Marcin Perchuć i znana z serialu "M jak miłość" Julia Paćko. W podsumowaniu każdego z odcinków widzowie słyszą także znanego satyryka Rafała Bryndala, który użycza głosu kotu Kacprowi. Anna Dereszowska jest ambasadorką marki Whiskas. Odcinki serialu są emitowane na głównej antenie Polsatu w każdą niedzielę o godz. 17.45.

Premierowy odcinek, wyemitowany 23 kwietnia br., obejrzało blisko 1,4 mln widzów i był to najlepszy wynik spośród wszystkich programów emitowanych w tym czasie. Udział w oglądalności pierwszego odcinka wyniósł 10,7 proc. w grupie A16-49 i 10,9 proc. w grupie A4+.

Za zakup mediów oraz współpracę z Polsat Media odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa, obsługujący Mars Polska. Współpracą z ambasadorką marki zajmuje się agencja IQ Marketing. Za kreację i obsługę socialmediową odpowiada BBDO Warszawa, natomiast za wsparcie PR odpowiedzialna jest agencja Grayling Poland.

Powtórki serialu można zobaczyć w soboty o godzinie 19.55 w Polsat Cafe oraz na Ipla.tv.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.