Startują kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2

Na starcie dostępne będą w Cyfrowym Polsacie i Ipli.

Jeszcze w maju zostanie uruchomiony projekt Tenis Premium. To rezultat współpracy Grupy Polsat i Eurosportu. Specjalny pakiet typu „season pass” zapewni, w okresie trwania turniejów i tydzień po nich, nieprzerwany dostęp 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD  Kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 będą uruchamiane wyłącznie na czas czterech prestiżowych turniejów. Po zakończeniu każdego z turniejów, przez kolejny tydzień, na kanałach dostępne będą powtórki z najciekawszych i najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Oferta zakupu pakietu Tenis Premium jest dostępna dla wszystkich sieci kablowych i platform satelitarnych. W chwili startu dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 będą mieli abonenci Cyfrowego Polsatu. Odbiór stacji zapewni również telewizja internetowa Ipla w specjalnie przygotowanym pakiecie Ipla Tenis Premium. Za dostęp do wszystkich czterech turniejów abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy Ipli zapłacą jednorazowo 40 zł.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.