Karolina Sulej szefową nowego działu w "Wysokich Obcasach Extra"

Od sierpnia pokieruje działem "Styl".

Karolina Sulej, redaktorka „Wysokich Obcasów” odpowiedzialna za działy "Styl życia" i "Moda" w "Wysokich Obcasach", w sierpniu br. obejmie dodatkowo stanowisko szefowej nowego działu "Styl" w "Wysokich Obcasach Extra". Będzie tworzyć i redagować teksty oraz czuwać nad sesjami zdjęciowymi.

W związku z jej przyjściem do redakcji "Wysokich Obcasów Extra" w miesięczniku pojawi się więcej rubryk poświęconych designowi - będą informacje o nowych książkach na ten temat, polecane wystawy i pokazy oraz modne przedmioty. W każdym numerze redakcja przedstawi sylwetkę osoby godnej uwagi z branży mody, designu czy architektury - projektanta, kostiumografa, modelki czy krytyka.

W „Wysokich Obcasach Extra” znajdzie się też rubryka "Sulej - ludzie i rzeczy", w której autorka będzie przeprowadzać rozmowy. W dziale "Styl" znajdzie się także miejsce na reportaże i wywiady związane z projektowaniem oraz autorskie sesje wnętrzarskie.

Karolina Sulej będzie także odpowiedzialna - jako redaktorka i autorka - za wydania "Wysokich Obcasów" i "Wysokich Obcasów Extra" ukazujące się wiosną i jesienią każdego roku wraz z pojawieniem się nowych kolekcji projektantów mody.

Sulej zaczynała karierę w magazynie "A4". Od lat jest dziennikarką związaną m.in. z "Wysokimi Obcasami" i "Viva! Moda". W przeszłości była m.in. redaktorką magazynu o modzie "Maj", wicenaczelną pisma "Exklusiv", redaktor prowadzącą magazynu "Podróże", redaktor mody magazynu o muzyce "Pulp" i stylistką "Wysokich Obcasów", z którymi jest związana od 8 lat.

Piotr Machul 198 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.