Hand Made prowadzi projekt dla Nescafe Dolce Gusto

Blog Latteczyespresso.gazeta.pl zawiera informacje i ciekawostki o kawie.

Blog Latteczyespresso.gazeta.pl podzielony jest na dwie części - Latte i Espresso, a każda z nich ma swojego gospodarza.

- Projekt Latteczyespresso jest bardzo perspektywiczny. Unikatowy kontent przygotowany przez agencję z jednej strony zapewnia naszym konsumentom rozrywkę i odprężenie przy kawie, z drugiej zaś edukuje o świecie kawy. Na naszym blogu interesujące treści znajdą zarówno miłośnicy klasycznego espresso, jak i fani kawowych eksperymentów - mówi Bartosz Orszulak, product manager Nestle Polska.

Ambasadorką części Latte jest Joanna Mentel, dziennikarka, psycholog, blogerka, cukierniczka. Ambasadorem części Espresso jest Karol Wójcicki, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny, twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage'a na Facebooku - "Z głową w gwiazdach".

Za projekt strony oraz opracowanie treści odpowiada agencja Hand Made. Serwis został przygotowany przez Agorę, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.