Nałęczowianka zachęca do podróży w czasie

Nestle Waters Polska podkreśla w kampanii 200 lat badań nad wodą z Nałęczowa.

Nałęczowianka (marka wody z portfolio Nestle) uczestniczy w świętowaniu wyjątkowego wydarzenia. Jak podkreśla biuro prasowe producenta, dokładnie 200 lat temu profesor Celiński po raz pierwszy zbadał właściwości wody z nałęczowskiego źródła. Z tej okazji dzięki filmowi w technologii VR 360° oraz eventom w stylu retro, marka w swojej nowej kampanii zabiera Polki i Polaków w witalną podróż w czasie do znanego uzdrowiska. Akcja komunikowana będzie w TV, internecie, na outdoorze oraz w kanałach społecznościowych. Główne działania promocyjne zaplanowano do końca sierpnia.
Organizatorzy kampanii podkreślają, że widzowie będą mieli okazję popływać w łódce z Prusem, Sienkiewiczem i Żeromskim, zobaczyć na własne oczy starodawny samochód czy bicykl. Zaproszeniem do podróży w czasie będzie stworzona specjalnie na tę okoliczność limitowana edycja opakowań i etykiet Nałęczowianki.
Film "Podróż w czasie z Nałęczowianką” można oglądać na urządzeniach mobilnych poprzez aplikacją YouTube lub na komputerze.
Wielokanałowa kampania "200 lat badania wód Nałęczowskich” obejmuje promocję w telewizji, działania w blogosferze i social mediach. Komunikowana jest także w citylightach oraz materiałach POS. Główne działania promocyjne będą prowadzone do końca sierpnia. W tym czasie w Poznaniu i Krakowie odbędą się stylizowane na XIX-wieczne eventy w stylu retro.
Autorem koncepcji działań 200 lat badania wód Nałęczowskich jest agencja Nairobia odpowiedzialna również za stronę graficzną kanałów socialmediowych. Creativa Design odpowiada za oprawę graficzną oraz koncepcję opakowań. Film w technologii virtual reality został zrealizowany przez Dobro Platige. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MEC. Dokrętkę do spotu telewizyjnego wyprodukował Publicis. Działaniami PR oraz organizacją eventów zajmuje się agencja Q&A Communications.

Katarzyna Woźniak 523 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.