Wystartowała kolejna edycja "Kina na leżakach"

Broker reklamy kinowej KinAds po raz piąty organizuje bezpłatne seanse filmowe.

Ruszyła V edycja "Kina na Leżakach” – wydarzenia organizowanego przez brokera reklamy kinowej KinAds, podczas którego wszyscy fani kina mogą uczestniczyć w bezpłatnych seansach filmowych.
Pokazy odbędą się w 39 miejscowościach, a przewidzianych jest 80 seansów. Akcja wystartowała pod koniec maja w Tomaszowie Mazowieckim, a potrwa do 2 września.
Charakterystyczne leżaki będzie można spotkać w miastach centralnej Polski (m.in. w Tomaszowie Mazowieckim, Kielcach, Radomiu i Piotrkowie Trybunalskim) oraz w popularnych nadmorskich miejscowościach (np. Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Ustce czy Chałupach). W tym roku po raz pierwszy każdy z regionów będzie obsługiwała osobna ekipa techniczna, a pokazy w centrum i nad wybrzeżem będą odbywały się jednocześnie.
Podczas seansów Kina na Leżakach widzowie będą mogli zobaczyć m.in. docenione przez widzów i krytyków francuskie komedie: "Za jakie grzechy dobry Boże” i "Rozumiemy się bez słów”, a także ulubione polskie komedie z zeszłego roku "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i "Słaba płeć?”. W tym roku po raz pierwszy na ekranie pojawią się też filmy muzyczne – nagrodzony Oscarem dokument "Amy” i relacja z trasy koncertowej "The Rolling Stones Olé Olé Olé!”
Tegorocznymi partnerami wydarzenia są  marki: Fujifilm Instax, Knoppers, Lay’s, Polregjo, Prima, Tarczyński oraz Zott. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: RMF Maxxx, Onet.pl Sympatia.pl oraz magazyn Party.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.