Adrian Harasim dyrektorem programowym Eska TV i Eska TV Extra

Nadal będzie też szefem muzycznym Eski TV.

Adrian Harasim został dyrektorem programowym kanałów muzycznych Eska TV i Eska TV Extra. Nowe obowiązki będzie łączył z funkcją szefa muzycznego Eski TV, którą pełni od momentu powstania stacji. - Będziemy nadal grać maksymalnie dużo muzyki, ale będziemy także o muzyce opowiadać. Planujemy wprowadzenie nowych programów, do których zapraszać będziemy muzyków, didżejów, producentów, blogerów i gwiazdy show-biznesu. Zamierzamy także wyjść do ludzi – będziemy do nich jeździć z kamerą, a także odwiedzać ciekawe miejsca, które nam wskażą. Stawiamy na wzmacnianie marki Eska i silną współpracę z Radiem Eska, nie tylko pod względem muzycznym, ale także promocyjnym - zapowiada Adrian Harasim.

Wcześniej dyrektorem programowym Eski TV była Iga Mackiewicz. Harasim związany jest z Grupą ZPR Media od ponad 12 lat. We wrześniu 2004 r. rozpoczął pracę we wrocławskim oddziale Radia Eska jako prezenter. W kwietniu 2009 r. został szefem anteny Radia Eska Wrocław i funkcję tę sprawował do 2013 r. Współtworzył projekt kanału muzycznego Eska TV i od momentu uruchomienia jego wersji internetowej w sierpniu 2008 r. pełnił obowiązki szefa muzycznego. W lipcu 2014 r., gdy redakcja Eski TV przeniosła się z Wrocławia do Warszawy, objął stanowisko dyrektora muzycznego stacji. Był też zastępcą dyrektora programowego Eski TV.

Eska TV to telewizja muzyczna przeznaczona dla młodych ludzi w wieku 15-34 lat. Została stworzona w oparciu o Radio Eska. Od jesieni 2016 do czerwca br. działała pod nazwą 8TV. Eska TV dostępna jest w ramach naziemnej telewizji cyfrowej MUX1 oraz u operatorów płatnej telewizji satelitarnej i kablowej. Stację oglądać można także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Eska TV Extra uruchomiona została 16 czerwca br. Kanał dostępny jest za pośrednictwem satelity. Adresowana jest do osób w wieku od 15 do 49 lat.

Piotr Machul 343 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.