Nowy polski serial Crime + Investigation

Rozpoczęły się prace nad serią "Polskie zabójczynie". Premiera jesienią br.

Firma A+E Networks pracuje nad nową serią dokumentalną "Polskie zabójczynie", która zadebiutuje tej jesieni na kanale kryminalnym Crime + Investigation Polsat (CI Polsat). Za produkcję programu odpowiada firma Like Vision. Program "Polskie zabójczynie" skupia się na prawdziwych historiach Polek oskarżonych i skazanych za zabójstwo. - Maj br. był najlepszym miesiącem pod względem oglądalności w grupie komercyjnej w siedmioletniej historii Crime + Investigation w Polsce. Jedną ze składowych sukcesu są lokalne programy, które produkujemy nieprzerwanie od 4 lat i pod tym względem jesteśmy liderem gatunku na rynku – mówi Izabella Wiley, dyrektor generalna na Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks. Przypomina, że w tym roku poza zmianami w ramówce, odświeżono oprawę i logotyp kanału.

Like Vision, firma odpowiedzialna za realizację "Polskich zabójczyń", wcześniej przygotowywała takie serie jak: "Emil, pogromca mandatów" czy "Łowca pedofilów". Ze strony A+E Networks producentem kreatywnym i nadzorującym jest Agnieszka Kubiak. Premiera nowej serii odbędzie się jesienią w telewizji Crime + Investigation.

Piotr Machul 237 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.