Elżbieta Bielakowska dołącza do Mediavestu

Obejmuje stanowisko digital communications managera.

Elżbieta Bielakowska obejmuje stanowisko digital communications managera w agencji Mediavest (Publicis Media). Ostatnio pracowała jako business manager digital head w domu mediowym MediaCom Warszawa.

Elżbieta Bielakowska dołącza do zespołu pracującego dla Grupy Żywiec, w którym będzie odpowiadać za jakość strategii i realizację kampanii wykorzystujących cyfrowe kanały komunikacji.

Bielakowska w branży marketingowej pracuje od siedmiu lat. Zajmowała się obsługą takich marek jak: Ford, Peugeot, VW, Audi, Sony i Danone. Zarządzała projektami digitalowymi. Była również odpowiedzialna za opracowywanie strategii komunikacji marek w środowisku mediów online i offline.

Piotr Machul 228 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.