Play wprowadza Stan Nielimitowany

Nową ofertę będą reklamować Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Jakubik i Martyna Wojciechowska.

Firma telekomunikacyjna P4, operator sieci komórkowej Play, wprowadza nową ofertę o nazwie Stan Nielimitowany. To pakiet siedmiu usług: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, internet bez limitu GB, roaming w UE bez dodatkowych opłat oraz dostęp do Showmax (serwis VoD), Tidal (serwis muzyczny) i Play Now (serwis TV i VoD). Będzie on kosztował 35 zł za osobę w taryfie Rodzinna (trzy karty SIM do smartfonów), 40 zł za osobę w ofercie Duet (dwie karty SIM) i 50 zł Solo (jedna karta). Posiadacze Karty Dużej Rodziny czwartą i piątą kartę SIM dostaną z 50-proc. rabatem.

Nowa oferta będzie wspierana ogólnopolską kampanią w TV, radiu, internecie oraz na outdoorze. Promować ją będą nowe gwiazdy - piłkarz Jakub Błaszczykowski, aktor Arkadiusz Jakubik oraz podróżniczka i autorka programów TV Martyna Wojciechowska, która od niedawna występuje już w kampanii tego operatora.

Kampanie reklamowe dla Playa przygotowują agencje Grandes Kochonos i Isobar Polska oraz dom mediowy MediaCom Warszawa.

Maciej Burlikowski 1227 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.