Bartosz Majkowski w Papaya Films

Wcześniej rozwijał dział wideo "Gazety Wyborczej" i serwisu Wyborcza.pl.

Bartosz Majkowski dołącza do Papaya Films i obejmuje stanowisko digital publisher w dziale digital & innovation. W studiu będzie odpowiedzialny za realizację produkcji w ramach Original Entertainment oraz całościową komunikację projektów w mediach.

Majkowski przez ostatnie trzy lata rozwijał dział wideo "Gazety Wyborczej" i serwisu Wyborcza.pl na stanowisku wydawcy i producenta, a później zastępcy dyrektora obszaru wideo. Odpowiadał za produkcję projektów specjalnych oraz dystrybucję treści w serwisach Wyborczej oraz mediach społecznościowych. Rozbudowa struktury działu digital & innovation jest związana z wejściem firmy na rynek wydawców jakościowych treści wideo, produkowanych przez twórców związanych z Papaya Films, Papaya Young Directors oraz niezależnych, skupionych w oddziałach w Warszawie, Londynie oraz Nowym Jorku.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.