Penelope Cruz po raz pierwszy w pełnej odsłonie reklamy Karmi

Za kreację odpowiada Red8 Advertising, a za produkcję Propeller Film.

Penelope Cruz wystąpiła po raz pierwszy w pełnej odsłonie reklamy Karmi (Carlsberg Polska). Gwiazda pojawiła się już w spocie Karmi w ub.r., ale był to tylko 15-s teaser. Najnowszy film nakręcono w Madrycie, Wyreżyserował go Jaume de Laiguana, znany nie tylko ze współpracy z Penelope Cruz, ale także z Shakirą. Kreację przygotowała agencja Red8 Advertising, a za produkcję odpowiedzialny jest Propeller Film. W spocie Penelope Cruz mówi po polsku, co podobno było jej warunkiem uczestnictwa w reklamie. Ciekawostką może być fakt, że w filmie w roli drugoplanowej występuje Jan Wieczorkowski. 

Spot jest elementem relaunchu Karmi. Marka podkreśla, że jest prawdziwym piwem z naturalnych składników i , że nie jest przeznaczona tylko dla kobiet. Carlsberg Polska zamierza tym produktem powalczyć w szybko rosnącym segmencie piw bezalkoholowych. 

Tomasz Wygnański 699 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.