Awans Marka Gargały w strukturach Publicis Communications

W pierwszej fazie do jego zadań należeć będzie m.in. zbudowanie hubu produkcyjnego w ramach sieci Prodigious należącej do Grupy.

Marek Gargała, CEO Publicis Worldwide Polska, został mianowany na stanowisko COO Publicis Communications. Od lipca br. będzie równolegle piastował oba stanowiska. 

Jako COO PubComm Gargała odpowiadać będzie za wzmocnienie synergii pomiędzy agencjami Grupy przy jednoczesnym zachowaniu ich pełnej odrębności. W pierwszej fazie do jego zadań należeć będzie m.in. zbudowanie hubu produkcyjnego w ramach sieci Prodigious należącej do Grupy. Marek Gargała zasili trzyosobowy management Publicis Communications Polska i będzie raportował bezpośrednio do jego chairmana & CEO Tomasza Pawlikowskiego. Publicis Communications w Polsce obejmuje następujące marki: ARC, Leo Burnett, MSLGroup, Rodigious, Publicis Consultants, Publicis Worldwide, Saatch & Saatchi IS.

Marek Gargała jest związany z branżą reklamową od ponad 20 lat. Karierę zaczynał, pracując dla takich międzynarodowych agencji, jak J. Walter Thompson, Lintas oraz BBDO. Od 1999 r. pracuje dla agencji Publicis, w której na początku piastował kolejno stanowiska client services directora i deputy managing directora. Od 2001 r. pełni rolę CEO.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.