Selectivv powiększa dział sprzedaży

Jan Domański i Szymon Smolski obejmują stanowiska account managerów.

Do działu sprzedaży Selectivv dołączyli Jan Domański (na zdj. z lewej) i Szymon Smolski, którzy jako account managerowie będą odpowiedzialni za współpracę z domami mediowymi, agencjami reklamowymi i klientami bezpośrednimi.

Jan Domański karierę w mediach rozpoczął w 2006 r. w sieci reklamowej IDMnet. Następnie zdobywał doświadczenie, rozwijając ofertę reklamową serwisów społecznościowych Epuls.pl oraz Grono.net. Kolejnym etapem było stanowisko szefa sprzedaży w Royal Ad oraz senior account managera w Agora Performance, gdzie obsługiwał klientów z sektora finansowego i motoryzacyjnego.

Szymon Smolski ma ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży. Zdobywał je, pracując dla takich firm jak Call2Action oraz Opus. Jako kierownik zespołu obsługi kluczowych klientów w Benefit Systems SA zarządzał pracą kilkunastoosobowego zespołu sprzedaży. Ostatnio w Canal+ pełnił funkcję kierownika rozwoju sprzedaży.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.