Wydawnictwo Bauer wydaje magazyn "Well"

Dorota Wellman została redaktor kreatywną i twarzą magazynu, a redaktorem prowadzącym Magdalena Jaros-Szmidt, wicenaczelna "Twojego Stylu".

Wydawnictwo Bauer wprowadzi na rynek magazyn "Well". To pismo lifestyle’owe przygotowywane przez redakcję "Twojego Stylu".

Redaktor kreatywną pisma została Dorota Wellman, dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Redaktorem prowadzącym jest Magdalena Jaros-Szmidt, zastępca redaktora naczelnego "Twojego Stylu".

W piśmie znajdą się materiały poświęcone psychologii i kulturze oraz informacje z zakresu mody, urody, zdrowia i kulinariów. Wydawca deklaruje, że pismo skierowane jest do dojrzałych kobiet, mieszkanek dużych miast, z dochodami powyżej średniej krajowej i wykształconych.

"Well" ukaże się w nakładzie 120 tysięcy egzemplarzy i cenie 7,99 zł. Pierwsze wydanie "Well", w sprzedaży do końca września, ukazuje się w objętości 156 stron. Wydawca nie podał informacji o planowanej częstotliwości ukazywania się pisma.

Magazyn wesprze kampania promocyjna w radiu, internecie i magazynach kobiecych oraz telewizyjnych Wydawnictwa Bauer.

 

Piotr Machul 228 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.