Maciej Nowak dyrektorem ds. biznesu e-commerce w Agorze

Na jego dotychczasowe stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory awansowała Wioleta Deptuła.

Do zespołu segmentu Internet w Agorze dołącza Maciej Nowak. Obejmuje nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. biznesu e-commerce. Zadaniem Macieja Nowaka na nowym stanowisku będzie zwiększenie przychodów z obszaru e-commerce poprzez rozwój biznesu, zwiększenie skali działania, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz aktywną współpracę z redakcjami.

Nowak jest związany z Agorą od 1993 r. Od 2012 r. współtworzył cyfrowy dział  wydawniczy "Gazety Wyborczej", pełniąc funkcję kierownika, a następnie dyrektora działu. Odpowiadał za wdrożenie i rozwój paywalla serwisu Wyborcza.pl. W 2014 r. objął stanowisko dyrektora cyfryzacji serwisów internetowych "Metra" i czasopism Agory. Rozwijał też projekt content-to-commerce jako model biznesowy w serwisie Avanti24.

Stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory, pełnione do tej pory przez Macieja Nowaka, w sierpniu br. obejmie Wioleta Deptuła, dotychczasowa kierownik serwisów lifestyle’owych w pionie Czasopisma Agory. Wioleta Deptuła rozpoczęła pracę w Agorze w 2012 r. jako koordynator projektów w cyfrowym dziale wydawniczym "Gazety Wyborczej". W 2013 r. przeszła do pionu Czasopisma Agory i została digital publishing managerem - odpowiadała za rozwój aplikacji czasopism. W 2015 r. została kierownikiem serwisów lifestyle'owych w pionie Czasopisma Agory - odpowiadała m.in. za Avanti24 i Logo24. 

Piotr Machul 375 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.