Dunkierka w wirtualnej rzeczywistości

Promocja nowego filmu Christophera Nolana z wykorzystaniem nowoczesnej techniki.

Wytwórnia filmowa Warner Bros. we współpracy z firmami Intel oraz Practical Magic stworzyły platformę wirtualnej rzeczywistości promującą najnowszy film Christophera Nolana pt. "Dunkierka”. 

Bezpłatną aplikację wirtualnej rzeczywistości można pobrać z Vive Video na Viveport i innych platformach VR za pośrednictwem strony internetowej dunkirkmovie.com. Pozwala ona widzom przenieść się w każdą z trzech kluczowych perspektyw filmu: na ląd, na morze i w powietrze. Materiały dostępne jako 360-stopniowe panoramy wideo o dużej rozdzielczości, pozwalają doświadczyć filmowej opowieści o jednej z najważniejszych akcji II wojny światowej jeszcze przed premierą filmu, która odbędzie się 21 lipca br.

Maciej Burlikowski 1562 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.