"Świat Motocykli" organizuje kino motocyklowe

Za organizację odpowiada wydawca - Agora.

"Świat Motocykli” (Agora) zaprasza na letnie plenerowe kino motocyklowe. Startuje w niedzielę 16 lipca filmem "Sully". Do końca lipca będzie można obejrzeć jeszcze dwa filmy, a wstęp na wszystkie pokazy jest wolny. Podczas kolejnej projekcji w niedzielę 23 lipca br. pokazany zostanie dramat "Gran Torino” (2008), również w reżyserii Clinta Eastwooda. Wszystkie projekcje odbywają się o godzinie 21:30 w Emparku przy ul. Domaniewskiej 41a w Warszawie.


Organizatorzy zapraszają fanów jednośladów i nie tylko - można przyjechać na rowerze, skuterze, hulajnodze lub rolkach. Dla każdego przygotowano darmowy popcorn i napój. Wstęp na każdy pokaz będzie możliwy już od godziny 19:00 - wcześniej będzie można m.in. skorzystać z oferty zaproszonych food trucków i przyjrzeć się motocyklom BMW.


Partnerem cyklu pokazów kina motocyklowego jest BMW Motorrad. Wydarzeniu patronują serwisy: Warszawa.Wyborcza.pl oraz Cojestgrane24.pl. Kino motocyklowe "Świata Motocykli” jest promowane w prasie (czasopisma Agory) oraz w internecie (Swiatmotocykli.pl, Cojestgrane24.pl, Warszawa.Wyborcza.pl, media społecznościowe). Za kreację kampanii odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Katarzyna Woźniak 397 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.