Team kreatywny Kartasiński i Piotrowski dołącza do Walk

Wcześniej pracowali razem m.in. w Pompidou.

od lewej: Jędrzej Piotrowski, Tomasz Kartasiński
od lewej: Jędrzej Piotrowski, Tomasz Kartasiński
Do Walk Creative dołączył duet kreatywny - Tomasz Kartasiński jako art director i Jędrzej Piotrowski na stanowisku copywritera. Wspólnie tworzyli i realizowali koncepty kreatywne dla takich klientów, jak: Durex, Beckers, Tikurilla czy Zelmer.

Tomasz Kartasiński z branżą reklamową jest zawiązany od ponad ośmiu lat. Jako ilustrator jest znany pod pseudonimem Tomasz Wagner. Przed dołączeniem do Walk Creative pracował m.in. w GPD Agency i San Markos. Tworzył koncepty kreatywne dla takich klientów, jak: Raiffeisen Bank, HBO, Samsung, Sony czy Dolce & Gabbana. Jędrzej Piotrowski przez ostatnie dwa lata jako copywriter pracował w agencji Publicis, tworząc i realizując koncepty kreatywne m.in. dla BGŻ BNP Paribas, Renault, BGŻ Optima. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w John Pitcher, pracując dla Lecha, PGNiG, Nike czy Lirene.

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.