Da Vinci Learning rusza z pierwszą produkcją na polski rynek

Stacja pokaże nowy teleturniej jesienią br.

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning po raz pierwszy przygotowuje lokalną produkcję na polski rynek. Będzie to teleturniej "Czy jesteś taki mądry jak ja?". Nagrania właśnie się rozpoczęły. W każdym z odcinków rywalizują ze sobą trzy zespoły składające się z rodzica i dziecka. Pomysł programu powstał w polskim oddziale kanału Da Vinci Learning. Pierwszy sezon "Czy jesteś taki mądry jak ja?” będzie liczył 10 odcinków. Premiera przewidziana jest na przełom września i października tego roku.

Grzegorz Płaza, odpowiadający za działania kanału w Polsce, zapowiedział, że na jesień stacja planuje kolejne niespodzianki programowe.

Piotr Machul 212 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.