Valkea Media tworzy Domenę Piękna

Współpraca z Pierre Fabre Dermo-Cosmetique obejmuje stworzenie i prowadzenie strony internetowej oraz serwisów społecznościowych.

Domena Piękna to nowy projekt contentmarketingowy realizowany przez Valkea Media dla francuskiego producenta dermokosmetyków Pierre Fabre Dermo-Cosmetique.

Współpraca obejmuje stworzenie i prowadzenie kompleksowej strony internetowej poświęconej tematyce zdrowia i urody www.domenapiekna.pl, a także powiązanych z nią kanałów socialmediowych.

Serwis WWW skierowany jest do kobiet. Czytelniczki znajdą tu nie tylko materiały redakcyjne, ale również treści eksperckie przygotowywane przez lekarzy, dietetyków, kosmetologów, trenerów personalnych i innych specjalistów. Portal współpracuje także z influencerkami, które mają zapewnić kontent.

Dzięki możliwości rejestracji na portalu użytkowniczki uzyskują dostęp do benefitów (m.in. pełne wersje artykułów, dodawanie recenzji produktowych, udział w akcjach testerskich i konkursach). Wystartowała już pierwsza kampania testerska związana z produktem Eau Thermale Avène.

Portal uzupełniają kanały w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i YouTube.

Piotr Machul 358 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.