Nickelodeon Polska wprowadza aplikację Sponge Master

Aplikacja powiązana z serialem animowanym była już hitem na kilku rynkach.

Emitowane na antenie stacji Nickelodeon Polska interaktywne odcinki serii animowanej "Sponge Master", rozgrywanej na żywo gry typu multiscreen, zsynchronizowane będą z aplikacją mobilną o takiej samej nazwie.

Użytkownik powinien pobrać bezpłatną aplikację Sponge Master dostępną w App Storze oraz na Google Play. Od poniedziałku do piątku na antenie Nickelodeon Polska wyświetlane będą specjalne, interaktywne odcinki przygód Sponge Boba. W trakcie ich trwania na ekranie telewizora pojawią się pytania, na które należy odpowiedzieć za pomocą aplikacji. Zabawa ma formę konkursu z nagrodami.

Aplikacja Sponge Master została stworzona w 2015 r. przez Mars Interactive na zlecenie Nickelodeon Israel. W niecały tydzień od premiery odnotowano ponad 100 tys. pobrań (obecnie 460 tys.), a aplikacja zajęła pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych darmowych aplikacji. Sponge Master w 2016 r. pojawił się w dwóch kolejnych wersjach językowych - węgierskiej i brytyjskiej. Na Węgrzech, z wynikiem 82 tys. pobrań i 11 tys. graczy dziennie, aplikacja zajęła drugą pozycję na liście Top Charts.

Teraz przygotowano bezpłatną wersję polską. Nickelodeon to kanał tematyczny kierowany do dzieci. Należy do portfolio Viacom International Media Networks.

 

Piotr Machul 226 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.