Katarzyna Buszkowska dyrektorem informacji w Radiu Zet

Na stanowisku zastępuje Daniela Adamskiego, który pełnił tę funkcję od ośmiu lat.

Katarzyna Buszkowska awansuje na stanowisko dyrektora informacji Radia Zet (Grupa Eurozet). Zastąpi Daniela Adamskiego, który odchodzi ze stacji. Daniel Adamski w Radiu Zet pracował od 16 lat, a na stanowisku dyrektora informacji - od ośmiu.

Od sierpnia działem informacji Radia Zet będzie kierować Katarzyna Buszkowska, dotychczasowa zastępczyni dyrektora informacji. Z Grupą Eurozet jest związana od sierpnia 2016 r. Wcześniej była redaktor naczelną Polskiej Agencji Prasowej, w której pracowała przez 15 lat. Była także wydawcą w TVP i dziennikarką miesięcznika "Film".

Daniel Adamski był związany z Radiem Zet od 2001 r. Prowadził "Wiadomości Radia Zet", programy specjalne, a wspólnie z Marzeną Chełminiak popołudniowy magazyn "Nie do zobaczenia". Od 2006 r. kierował newsroomem Radiostacji, a w 2008 r. współtworzył Chilli Zet. Dyrektorem Informacji Radia Zet był od 2009 r. Przez ostatnie lata przewodniczył kapitule Nagrody Radia Zet im. A. Woyciechowskiego.

Katarzyna Woźniak 395 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.