"To będzie legendarne" - premiera teledysku

W teledysku promującym Strefę Play na Przystanku Woodstock obok Jurka Owsiaka występują znani youtuberzy i influencerzy.

Jutro, 3 sierpnia, w Kostrzynie nad Odrą rozpocznie się 23. Przystanek Woodstock - trzydniowa impreza pełna występów i atrakcji dla miłośników muzyki, która jest podziękowaniem dla wolontariuszy pracujących podczas wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kolejny raz nie zabraknie na festiwalu Strefy Play – wieloletniego partnera WOŚP i Przystanku Woodstock, którą od kilku dni promuje teledysk "To będzie legendarne” z udziałem youtuberów oraz Jurka Owsiaka. Myślą przewodnią Strefy Play na tegorocznej edycji festiwalu będzie #PlayWoodstockMasters, czyli łączenie pokoleń i wspólne tworzenie legendarnych historii Woodstocku. Koncepcję kreatywną strefy opracowała agencja Plej, która zajmuje się również jej produkcją i będzie odpowiedzialna za koordynację wszystkich działań podczas nadchodzącego wydarzenia (w konsorcjum z Tabasco Jacek Stachera i MediaCom Warszawa).

18 lipca na oficjalnym kanale YouTube Play odbyła się premiera teledysku na Woodstock "To będzie legendarne". Autorem piosenki i reżyserem klipu jest popularny twórca internetowy Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga). W teledysku zagrali również znani youtuberzy: Red Lipstick Monster i Izak, gościnnie pojawił się także Jurek Owsiak.

Katarzyna Woźniak 439 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.