TVN ogłosiło jesienną ramówkę

"Ugotowanych" zastąpi "Drzewo marzeń". Stacja zaprezentuje również nowy serial "Diagnoza" z Mają Ostaszewską.

Stacja TVN zaprezentowała na konferencji prasowej jesienną ramówkę.

Od 5 września na antenie TVN będzie można oglądać serial "Diagnoza" z Mają Ostaszewską w roli głównej. Annę Nowak, główną bohaterkę serialu, poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w ważnej dla siebie sprawie. Niestety, na skutek nieprzewidzianych wydarzeń Anna trafi do rybnickiego szpitala z amnezją. Bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości. 

Od niedzieli 3 września TVN będzie emitować "Drzewo marzeń", które poprowadzi warszawski restaurator Mateusz Gessler. Pomysł na program polega na tym, że prowadzący odwiedza wybrane szkoły, zapraszając uczniów szkół podstawowych do wspólnej zabawy. Uczniowie wymyślają życzenia, spisując je na karteczkach. Każde z nich musi jednak dotyczyć drugiej osoby – przyjaciela lub członka rodziny, który sam nie może spełnić swojego marzenia. W każdym z odcinków Mateusz Gessler wybierze trzy, które zrealizuje. Reality-show "Drzewo marzeń" z Mateuszem Gesslerem jest polską wersją formatu "The Wishing Tree” i powstaje na licencji Talpa. Format zadebiutował w 2015 r. w holenderskiej stacji RTL i od tego czasu trafił m.in. do Słowacji, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Belgii, Hiszpanii i Brazylii.

Jesienna ramówka TVN to wiele kontynuacji programów, które przypadły do gustu widowni. Stacja będzie kontynuować emisję programu "Druga szansa" od 11 września - w poniedziałki o godz. 21.30. Program dla podróżników "Azja Express" będziemy oglądać od 6 września w każdą środę o 21.30. W programie weźmie udział osiem par: Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Katarzyna Domarecka, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg 
z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański oraz Lucas Heller. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Od niedzieli 3 września o godz. 20 - nowa edycja programu "Masterchef". Program poprowadzą Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Od 7 września na właściwą drogę będzie w czwartki o 21.30 nawracać Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje". To już 16. edycja programu.

Od 2 września o godz. 20 co sobotę będzie można zobaczyć kolejną edycję programu "Mam talent". W planach "Mam talent" znajdą się między innymi niewiarygodne sztuki magiczne, pokazy komików i akrobatów na wysokościach. Po raz pierwszy w "Mam talent" zaprezentowana zostanie jazda figurowa na rolkach i wrotkach, a także gra na laserowej harfie. Z nowymi występami powrócą także uczestnicy poprzednich edycji. Od 4 września na antenę TVN wracają "Milionerzy", a od 2 września - program "36,6°C" prowadzony przez Ewę Drzyzgę. W niedziele o godz. 11 obejrzymy "Kobietę na krańcu świata" prowadzoną przez Martynę Wojciechowską. Od 5 września wraca na antenę Kuba Wojewódzki z autorskim programem - emisja w każdy wtorek o 22.30. TVN kontynuuje również "Ślub od pierwszego wejrzenia" w poniedziałki o 22.30.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.