Marek Kozłowski dyrektorem biura komunikacji marketingowej w PKO BP

Zastąpił Monikę Gondek.

Dyrektorem biura komunikacji marketingowej PKO Banku Polskiego został Marek Kozłowski. Odpowiada za planowanie, rozwój i prowadzenie aktywności marketingowej Grupy PKO Banku Polskiego. Zastąpił Monikę Gondek.

Z marketingiem i reklamą związany jest od blisko10 lat. Pracował w agencjach reklamowych i interaktywnych m.in. OS3 i DDB & Tribal, zarządzając zespołami odpowiedzialnym za obsługę kluczowych klientów. Ostatnio przez pięć lat związany z OS3, gdzie opowiadał za zarządzanie działem obsługi klienta i współpracę między poszczególnymi działami agencji. Pracował dla firm z branży bankowej, motoryzacyjnej i FMCG. Wspólnie z zespołem kreował politykę wizerunkową obsługiwanych firm. Był odpowiedzialny za analityczne, badawcze i consultingowe wsparcie klientów oraz m.in. implementację nowych technologii (mobile, AR, interactive outdoor).

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.