Spencer Baim przewodniczącym jury Epica Awards

Po raz pierwszy również domy produkcyjne mogą zgłaszać swoje prace do konkursu.

Spencer Baim, chief strategic officer Vice Media, został przewodniczącym jury 31. edycji Epica Awards. Nagrody rozdawane od 1987 r. są jedynym globalnym wyróżnieniem przyznawanym przez dziennikarzy z całego świata, którzy zajmują się branżą marketingową. W jury tegorocznej edycji Epica Awards ponownie znalazła się również nasza koleżanka z redakcji "Media & Marketing Polska" - Katarzyna Kacprzak.

W tegorocznej edycji pojawiły się dwie nowe kategorie: Music Video oraz Online i Mobile Services (które mają być przeznaczone dla takich marek jak np. Airbnb albo Uber). Dodatkowo, poza agencjami reklamowymi, PR, design i digital swoje prace w tym roku po raz pierwszy mogły zgłosić studia produkcyjne. 

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 16 października w nowej lokalizacji - historycznej sali koncertowej Meistersaal w Berlinie.

Tomasz Wygnański 691 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.