Agnieszka Nowak i Agnieszka Le Hong w McCann & MRM

Agencja wzmacnia dział kreacji.

na zdjęciu od lewej: Agnieszka Nowak,  Agnieszka Le Hong
na zdjęciu od lewej: Agnieszka Nowak, Agnieszka Le Hong
Do zespołu agencji McCann &  MRM dołączyła Agnieszka Nowak jako junior art director oraz Agnieszka Le Hong na stanowisko digital designera.

Nowak jest absolwentką Pracowni Działań Przestrzennych Mirosława Bałki na ASP w Warszawie. Wcześniej pracowała m.in. w Saatchi & Saatchi Interactive Solutions, gdzie zdobyła srebrne i brązowe wyróżnienie w KTR za ilustracje do aplikacji Pastempomat. Jest także współzałożycielką start-upu Neonlove.

Le Hong to studentka wydziału Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Poprzednio pracowała w 180heartbeats + Jung von Matt. Ma na koncie współpracę przy kilku projektach filmowych, takich jak "Diversion End" czy "Fool for Love", gdzie tworzyła oprawę graficzną oraz fotografowała na planach.

Katarzyna Kacprzak 701 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.