Visa daje 50 zł na kolejne zakupy w Makro

Organizacja płatnicza i sieć hurtowni w kolejnej wspólnej promocji wspartej kampanią.

Organizacja płatnicza Visa i sieć hurtowni Makro Polska prowadzą wspólną promocję, w której przedsiębiorcy, którzy w każdy weekend dokonają zakupów za min. 500 zł w halach Makro, otrzymają bon towarowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy. Co tydzień promocja rozpoczyna się o godz. 17:00 w piątek i trwa do północy w niedzielę lub do wyczerpania zapasów (do rozdania jest po 1 tys. bonów dziennie).

Promocję wspiera kampania reklamowa w radiu, w internecie – w tym poprzez media społecznościowe – w sklepach wielkopowierzchniowych, hurtowniach, na stacjach benzynowych oraz w halach Makro. Do wykorzystywania materiałów reklamowych związanych z promocją zostały zaproszone banki-wydawcy kart Visa. Kreację kampanii przygotowała agencja Saatchi & Saatchi Poland, natomiast za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.