Terravita wprowadza do swojej oferty nowe produkty

Już od września dostępne będą tabliczki mleczne i czekoladki Choco Sticks.

Nowe czekolady Terravita udowadniają, że czekolada mleczna może iść w parze z najwyższą jakością. Wysoka zawartość 35% kakao i 25% mleka sprawia, że każda kostka jest zarówno bardzo kakaowa jak i wyjątkowo mleczna i delikatna, co jeszcze bardziej podkreśla naturalna wanilia. Dodatkowym atutem jest mniejsza zawartość cukru w porównaniu do innych mlecznych tabliczek na rynku. Czekoladowa masa nie zawiera E476.

W ofercie tabliczek Terravita nowości dostępne w dwóch wersjach smakowych:

  • pełna mleczna 90g
  • mleczna z crunchy z bakaliami 90g.

Opakowanie zbiorcze zawiera 18 szt.

Czekolada mleczna (35% kakao i 25% mleka) wykorzystana jest również w dwóch czekoladkach Choco Sticks Terravita. Choco Stick mleczny oraz mleczny z nadzieniem jogurtowo - malinowym to propozycja dla fanów delikatnej, pełnej mleka czekolady. Dla wielbicieli wyrazistego, mocno kakaowego smaku są dwa rodzaje z czekolady 70% kakao: Choco Stick gorzki oraz gorzki z nadzieniem miętowym. Dzięki wygodnej i eleganckiej formie wszystkie cztery czekoladki doskonale sprawdzą się jako porcja pozytywnej energii podczas aktywności fizycznej, w szkole, pracy, podróży. Dodatkową zaletą Choco Sticks jest wygodny format, bez problemu zmieszczą się w każdej kieszeni.

Choco Sticks o gramaturze 31g dostępne w 4 wersjach smakowych:

  • pełny mleczny
  • mleczny z nadzieniem jogurtowo- malinowym
  • gorzki 70% kakao
  • gorzki 70% kakao z nadzieniem miętowym.

Opakowanie zbiorcze zawiera 40 sztuk.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.