Coca-Cola dla młodych

Coca-Cola HBC Polska przeprowadzi debatę pod hasłem "Praca marzeń czy marzenie o pracy?" otwierającej program YouthEmpowered.

Program YouthEmpowered ma pomóc młodym ludziom w odkrywaniu ich mocnych stron i odnalezieniu potencjału zawodowego. Program kierowany jest przede wszystkim do osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, i głównie z mniejszych miast, które z różnych powodów pozostają jednocześnie poza rynkiem pracy i systemem edukacji oraz nie uczestniczą w szkoleniach zawodowych.

Program realizowany jest przez koalicję partnerów, w skład której wchodzą organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, Stowarzyszenie Morena, Stowarzyszenie Semper Avanti, Fundacja Sempre a Frente oraz Polski Czerwony Krzyż. Patronat nad programem objęła Krajowa Izba Gospodarcza. 

Debata rozpocznie się 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 10:00 w Domu Innowacji Społecznych „Marzyciele i Rzemieślnicy” przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Podczas wydarzenia zostaną m.in. zaprezentowane wyniki badania Kantar Millward Brown, przeprowadzonego w grupie, do której kierowany jest program. Uczestnicy debaty porozmawiają o problemach, barierach i wyzwaniach stojących przed młodymi osobami, które szukają swojego miejsca na rynku pracy. 

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.