Nowa receptura batonów Bakalland BA!

Bakalland - lider rynku bakalii i batonów zbożowych, wprowadza udoskonalone batony BA!

Produkty pozbawione są tłuszczów utwardzonych i syropu glukozowego. Nowa oferta przekąsek na bazie zbóż i bakalii to odpowiedź na trendy prozdrowotne i potrzeby konsumentów. Formuła batonów Bakalland BA! to siedem doskonałych smaków, które zadowolą każdego miłośnika zdrowych i pysznych przekąsek.

Obecnie, konsumenci poszukują produktów najwyższej jakości, które dzięki naturalnym składnikom są pożywną przekąską. Dzięki zawartości pełnoziarnistych zbóż, batony Bakalland BA! stanowią źródło błonnika, który odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Suszone owoce i orzechy, które stanowią podstawę asortymentu firmy, pozyskiwane są od sprawdzonych producentów, z renomowanych plantacji i nadają batonom wyjątkowego smaku.

W ulepszonej formule batonów z linii Bakalland BA!, znalazły się smaki doceniane i lubiane przez konsumentów. Batony nie zawierają tłuszczy utwardzonych, a także syropu glukozowego, który został zastąpiony naturalnymi składnikami słodzącymi.

Cztery lata temu Bakalland wprowadził na rynek llinię batonów BA!, które zdobyły olbrzymią popularność i uznanie wśród konsumentów. Te znane i lubiane przekąski zostały także nagrodzone w wielu konkursach konsumenckich. Zmieniające się trendy żywieniowe i zainteresowanie konsumentów nowymi smakami, spowodowało, że wprowadziliśmy na rynek nową, ulepszoną formułę batonów z linii Bakalland BA! – Agnieszka Pragacz, Brand Manager Bakalland.

Batony Bakalland BA! to doskonała propozycja pysznej przekąski, pomysł na pożywne drugie śniadanie oraz zdrowa dawka codziennej przyjemności. Batony Bakalland BA! należą do produktów z kategorii impulsowej, dlatego doskonale sprawdza się w strefach przykasowych. Batony dostępne są w następujących smakach - 5 bakalii, 5 orzechów, 5 owoców leśnych, 5 owoców tropikalnych, 5 ziaren z miodem, banan, żurawina i pomarańcza. Waga netto: 40 g.

Sugerowana cena: 1,99 zł.

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.bakalland.pl


Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.