Agata Zych-Zielińska brand managerem "Elle" i "Elle Decoration"

Ostatnio kierowała serwisem Kobieta.pl.

Nowym brand managerem "Elle" i "Elle Decoration" została Agata Zych-Zielińska. Związana jest z Burda International Poland od dwóch lat. Ostatnio była redaktor prowadzącą serwisu Kobieta.pl.

Zych-Zielińska jest związana z branżą mody i magazynami o tematyce kobiecej od 10 lat - pracowała zarówno w działach marketingu, jak i w redakcjach. Pełniła funkcję redaktora w magazynie "InStyle", project managera ds. projektów internetowych w Fashion Group oraz pracowała jako redaktor prowadząca w "Fashion Magazine" oraz serwisie Fashionnow.pl. Była również zatrudniona w Agorze na stanowiskach project managera projektów internetowych oraz redaktora serwisu Kobieta.gazeta.pl.

Marta Stefańska (poprzednia brand manager "Elle") została w kwietniu br. publishing managerem w segmencie luksusowym i special interest wydawnictwa (za wyjątkiem magazynów "CRN" i "Kaleidoscope").

Agatę Zych-Zielińską na stanowisku redaktor prowadzącej serwisu Kobieta.pl zastąpiła Weronika Płocha.

 

Piotr Machul 246 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.